DEN

DEN
DEN
NOC
NOC

 

Co je Hvězdná mapa životního okamžiku?

Je to úchvatná mapa oblohy s dokonale přesným zakreslením hvězd a souhvězdí tak, jak jste ji mohli pozorovat ze Země v daném okamžiku a místě. Je to romantické připomenutí nejúžasnějších životních okamžiků. Naše svítící hvědné mapy jsou, díky svému čistému grafickému designu, elegantní a vkusnou dekorací na kteroukoliv zeď.  

 

Vše, co potřebujete vědět 

 

V čem spočívá unikátnost hvězdných map z dílny Spaceglo.cz?

Jsme první a zatím jediní výrobci v České Republice, v Evropě a pravděpodobně i na světě, kdo hvězdnou mapu Vašeho významného životního okamžiku nejen dokonale graficky navrhne, vytiskne v muzejní kvalitě na nejkvalitnější fotografický papír, ale také jí dodá ještě jeden magický rozměr. Ručně kolorujeme všechna souhvězdí ve hvězdné mapě stejným svítícím pigmentem, jaký používáme při výrobě našeho hvězdného nebe. Je to sice mravenčí práce, ale výsledek stojí za to.
Naše hvězdné mapy, jako jediné na trhu, v noci svítí! 

 

K jaké příležitosti je Hvězdná mapa vhodným dárkem?

Naše jedinečné hvězdné mapy připomenou obdarovanému jakýkoliv důležitý moment v jeho (jejím) životě. Může to být dárek k narození dítěte nebo narozeninám, ke svatbě (i té zlaté :-)), zasnoubení, k prvnímu rande nebo prvnímu polibku, jako poděkování za dlouholeté přátelství.... Významnými okamžiky v životě jsou ale i založení firmy, promoce, maturita nebo vykonání jakékoliv jiné důležité zkoušky. Svítící hvězdná mapa životního okamžiku ze Spaceglo.cz je prostě úžasným dárkem k připomenutí momentu dosažení jakékoliv životní mety.

Svítící hvězdná mapa životního okamžiku na nočním stolku (A4) - animace

Chci hvězdnou mapu, jak na to?

Vyrobíme pro Vás svítící hvězdnou mapu k jakémukoliv životnímu okamžiku, který je pro Vás důležitý. Může to být moment prvního setkání, zásnub, okamžik, kdy jste si s partnerem řekli své ANO, kdy se Vám narodilo miminko. Hvězdy byly na nebi vždy v jiném postavení a my jej dokážeme (s pomocí veřejně dostupných astronomických dat) jasně určit. Vyberte si styl a konkrétní design hvězdné mapy, zvolte velikost (rozměr) tisku a v poznámce k objednávce (během dokončování objednávky je v "košíku" pole k tomu určené) pro nás zadejte místo, čas a Váš osobní vzkaz/text. O zbytek se postaráme my v naší dílně. 

 

 

 

Nespočet grafických designů, 3 hlavní směry.

 

Právě jsme přidali...

 

Nově přidané hvězdné mapy noční oblohy